ZAPROŚ PRZYSZŁOŚĆ DO SWOJEGO DOMU

Nowoczesność, wygoda, oszczędność - poznaj inteligentne rozwiązania, dzięki którym to wszystko stanie się codziennością w Twoim domu.
sterowanie.png

Inteligentny dom

Inteligentny dom (również inteligentny budynek, system zarządzania budynkiem (Building Management System (BMS)) – określenie wysoko zaawansowanego technicznie budynku. Posiada system czujników i detektorów oraz jeden, zintegrowany system zarządzania wszystkimi znajdującymi się w budynku instalacjami. Dzięki informacjom pochodzącym z różnych elementów systemu, budynek może reagować na zmiany środowiska wewnątrz i na zewnątrz, co prowadzi do maksymalizacji funkcjonalności, komfortu i bezpieczeństwa, minimalizacji kosztów eksploatacji i modernizacji oraz ograniczenia emisji szkodliwych zanieczyszczeń.

Oświetlenie

Każda pora roku, pora dnia czy sytuacja wymaga innego oświetlenia. W zimowe poranki światło powinno łagodnie zachęcać nas do wstania z łóżka, przy pracy zapewniać komfort dla oczu, a wieczorem, kiedy relaksujemy się w kąpieli czy przy dobrym filmie – budować miły nastrój.

Ogrzewanie

Ciepło i przytulnie, a jednocześnie oszczędnie? Z systemem Grenton to możliwe. Inteligentny dom pozwala dobierać optymalne temperatury dla każdego pomieszczenia w domu, a ponadto rozpoznaje sytuację zależnie od pogody czy np. otwartych okien.

Otoczenie domu

Wszystkie instalacje i urządzenia w garażu, podjeździe i w ogrodzie będą zgodnie współpracować dla Twojego bezpieczeństwa, komfortu i wygody.
Brama wjazdowa, która rozpoznaje domowników, zraszacze ogrodowe, które intuicyjnie reagują na pogodę...

Sterowanie

Smartfon, Tablet, a może Smartwatch? Inteligentny Dom daje Ci wiele możliwości! Sterowanie domem z automatyką budynkową jeszcze nigdy nie było tak proste. Z telefonu lub tabletu możesz zmieniać funkcje domu w każdej chwili, z dowolnego miejsca na Ziemi.

Możliwości systemu

Dzięki systemom inteligentnego budynku jesteśmy w stanie sterować:

  • OŚWIETLENIEM
  • OGRZEWANIEM
  • KLIMATYZACJĄ I WENTYLACJĄ
  • MULTIMEDIAMI
  • KAMERAMI, ALARMEM
  • BRAMĄ I FURTKĄ
  • OKNAMI I DRZWIAMI
  • ROLETAMI, MARKIZAMI
  • SYMULACJA OBECNOŚCI

A TAKŻE WIELOMA IMMYMI URZĄDZENIAMI

TO TWÓJ SMARTFON, PRZEJMIJ NAD NIM KONROLĘ

Możesz szybko stworzyć indywidualne interfejsy dla siebie, Twojej żony i dzieci,
a w każdym z nich inaczej rozmieścić ikony i przyciski.
rozne_interfejsy2.png

Search